כמה עולה קייטרינג לשבת חתן

כמה עולה קייטרינג לשבת חתן

אירוע שבת חתן מפגיש אותנו עם המסורת היהודית במלוא הדרה. כחלק מחגיגות החתונה, נהוג לערוך שלל טקסים המצויים כחלק מהדת שלנו. לאחר מכן, בהתאם לרוח החגיגית נהוג לערוך סעודה עם כל מי שהגיע לכבד אותנו בנוכחותו. בקייטרינג דופלקס, נדאג לעמוד לשירותכם בכל הנוגע להליך בחירת המנות, אשר יהיו רלוונטיות לקהל המוזמנים הספציפי. דרישות שונות באשר למאכלי עדות, תפריט מיוחד לטבעונים, צמחונים וללא גלוטן, ניתן לקבל דרכנו.

אנו מאפשרים לכולם ליהנות מחוויה מבלי שיחסר להם דבר. השיטה שלנו פועלת גם כקייטרינג פסיבי, בו ההגשה עצמית ללא הגשה, אך גם כאקטיבית, בו ישנה הגשה של המנות על ידי צוות מקצועי. בסופו של עניין הכל מסתכם במספר הסועדים, וכך גם התקציב לארוחה המיוחדת.

בחירת מקום האירוע

על מנת לקבל מידע באשר לסוג  המנות וצורת ההגשה, יהיה צורך לבחור את המקום בו נקיים את הארוחה. ישנן מספר אפשרויות לכך, והן יכולות להיות בבית הפרטי שלנו, בפארק, על חוף הים, מגרשים פתוחים ואף בתוך אולם חיצוני או בבית הכנסת בו עולים לתורה. בדרך כלל נהוג לארגן ארוחה עבור משפחה וחברים קרוביםבלבד, ואין כוונה ליצור עוד אירוע המוני דוגמת חתונה. 

הקייטרינג שלנו מגיע לכל קהל יעד, ובנוסף למאכלים ספציפיים אותם ניתן להזמין, ניתן יהיה ליהנות מתפריט מקורי שנבנה על ידי השף המוכשר שלנו. בחירת מנות אלו יאפשר יצירה של אירוע בעל סגנון שונה, שסביר כי יספק את מה שהמוזמנים שלכם טרם ראו בעבר. בשילוב ייעוץ מקצועי וליווי אישי, נוכל לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את הטוב ביותר עבור התקציב אותו הגדרתם.

אתם אלו  שתקבעו מה יוגש באירוע שלכם, ואנו נהיה כאן לעזר. הפנייה לכל סוג של קהל, מאפשר לנו להביא את הקסם לכמה שיותר מוזמנים, והם יהנו מרכיבים איכותיים ובנייה חכמה של התפריט.