מגשי אירוח לחתונה

מגשי אירוח לחתונה

לפעמים המענה נמצא מתחת לעין, ולא צריך לערוך מסע חיפושים רחב בכדי למצוא אותו. אם אתם מתכננים חתונה  בבית ורוצים לפנק את האורחים בבופה מעניין, מגשי אירוח של קייטרינג דופלקס הם הפתרון.

מגשי אירוח מאפשרים לכם לבחור את סוגי המזון וכמותו על פי כל פרמטר:
מספר המשתתפים, שעת האירוע ועוד. המגשים מתאימים לארוחה המוגשת סביב שולחן, או בסגנון בופה.
ניתן להעשיר את המגשים במאפים (מתוקים או מלוחים)  ירקות, פירות, קישים, פשטידות ואף מרקים נהדרים. בנוסף, אנו מעניקים את זכות הבחירה החופשית, אילו מהמנות בתפריט לספק עבור האירוע שלכם.

יתרון נוסף במתכונת הסעדה פשוטה זו, הוא העדר צורך בשימוש במלצרים. הדבר מוזיל באופן משמעותי את עלות השירות.  בקייטרינג דופלקס אנו מתמחים שירותי הסעדה, ונשמח להציע לכם מגוון אפשרויות להרכבת תפריט. האורחים יהנו ממזון עשיר, שיוגש על מגשי אירוח מפנקים. סידור מקצועי ומוקפד של המזון על המגשים יוצר תחושה טובה, אותה אנו נוהגים להעניק לכלל הקוחות שלנו. שילובי צבעים, טעמים, מרקמים וגם ריחות הופך את המגשים לבחירה מוצלח. הבחירה נותנת מענה מלא לאנשים המגיעים אליכם למפגש חברתי, או לאירוע בעל צביון משפחתי. אם אתם רוצים ליהנות ממענה עשיר לארוחה, אין ספק כי מגשי האירוח הם הפתרון הטוב והטעים ביותר עבורכם ועבור אורחיכם. גם אם תרצו קייטרינג לחתונה בשטח או בבית - הגעתם למקום הנכון.

צוות שלם של מומחים בתחום, יעמדו לשירותכם בכל הליך בחירת המנות. אנו מאפשרים לכם אודות מנות מומלצות עבורכם, בהתאם לקהל המוזמנים שלכם, והגבלות שונות כגון: תפריט טבעוני, צמחוני, ללא גלוטן ומופחת סוכר. אצלנו הסיכוי שהאורחים שלכם ישארו רעבים שואף לאפס, והשבחים לא יאחרו להגיע.