קייטרינג טבעוני לחתונות

קייטרינג טבעוני לחתונות

פתרון לכל סוג של אירוע זאת המומחיות שלנו. מגוון דרישות באירוע אחד הוביל אותנו לייצר מנות שונות, המותאמות לצרכים שונים. על הארוחה מנצח שף מקצועי וותיק בתחום הקולינריה, אשר ידאג להוציא אתכם מרוצים בכל זמן נתון. מפגישתכם הראשונה ושלבי הייעוץ לקראת בחירה, תזכו לקבל מענה הולם לכל שאלותיכם. 

ההתחייבות לייצר את האירוע הטוב ביותר עבור כל דורש, נוצר במטרה להעניק לקהל חוויה מיוחדת לכל מי שיבחר לחגוג. פתרון לציבור טבעוני, הוא חלק ממה שאנו יודעים לתת לרווחת הציבור. באם מדובר על תפריט טבעוני שלם, או שמה רק חלקים ממנו. בכל מקרה מדובר במענה הולם עבור ציבור שלם, שנמנע מאכילת כל סוגי בשר. 

לאהוב את הטבע

קייטרינג דופלקס אותו אנו מנהלים בהנאה רבה, לא נוצר במטרה להנחיל דרך חיים. הרעיון הוא לשרת את הקהל על שלל סוגיו, ולהעניק לכולם את היכולת ליהנות.  את הפתרונות המוצעים ניתן לבחור יחד עם שף מנוסה, אשר ייעץ לגבי מנות שיוגשו במהלך האירוע. ניתן יהיה להרכיב תפריט מותאם באופן אישי, אשר יספק הנאה רבה מהאירוע.

פתרונות מוצעים עבור כלל סוגי הלקוחות שלנו, לרבות מנות טבעוניות המורכבות משלל האלמנטים המצויים בטבע. אנו בקייטרינג דופלקס מתמחים במתן שירות אישי וייחודי לכל הדורש קייטרינג לחתונה ועוד. בין השאר תמצאו אצלנו צורת הגשה מקורית, ידע נרחב אודות המנות המוגשות, ושירות אדיב מצד אנשי צוות מנוסים.

אומרים שהמחיר לא משחק תפקיד חשוב, אך יש לו השפעה עבור אלו המגיעים עם תקציב נמוך. אצלנו ניתן לקבל מענה עבור לקוחות המגיעים מכל קצוות הארץ, ובפרט באזור השרון והמרכז. לאיכות שירות ומוצרים טריים אין תחליף, לכן עבור מי שמעוניין להשקיע בכך צפויה חוויה שלא תישכח זמן רב.