קייטרינג טבע לחתונות

קייטרינג טבע לחתונות

בחירה של מקום לערוך בו את האירוע, תהיה אידיאלית עבור כל דורש. חתונה בפרט נערכת פעם אחת בחיים, ומספקת הנאה מרובהלכל הנוכחים במקום. כחלק בלתי נפרד מהאירוע, מוצע תפריט האוכל, המאפשר בין היתר את החיבור האנושי  כחלק ממרכיבי האירוע. 

רוב מי שבוחר לחגוג עושה זאת באולם סגור או גן פתוח, וזאת בהתאם לעונה. הטבע מספק לנו שלל פתרונות המאפשרים את קיום האירוע, לרבות: שמורות טבע, רצועות חוף, פארקים ועוד מגוון גדול. קייטרינג דופלקס יכול להשתלב היטב באחד מנפלאות הטבע, ולהוות גורם מרכזי יעיל בהליך הבחירה. המנות אשר יוגשו במהלך האירוע, יוכלו להיבנות בהתאם לעונה ולמה שהמקום מייצג.

הקשיבו לליבכם

קייטרינג טבע לחתונות מאפשר לכם להגשים את הרצון הגדול, ומה שאתם מאמינים בו. בדרך כלל מדובר על זוגות "זורמים" יותר, ופחות נעולים על המסורת המוכרת והכבדה. אנו בקייטרינג דופלקס יודעים לחשוב במקומכם ולספק לכם את האירוע כפי שתמיד רציתם. ללא התערבות של כללים ידועים מראש, ועם יצירתיות רבה, ניתן יהיה להגיע לתוצאות מרשימות במיוחד. 

שף מקצועי יפעל בשיתוף פעולה מלא עמכם, וייעץ אודות מנות אשר יקלעו לטעמכם ולטעמם של קהל המוזמנים. מדובר במשימה לא פשוטה כלל, אך היא אפשרית אודות לצוות מקצועי שיודע לבצע היטב את העבודה. בשטח יש צורך לשים את הדגש על מנות פשוטות, אך עם זאת יתנו את הטוויסט שנדרש באירוע חתונה. 

הטבע יאה לו

קייטרינג דופלקס נוצר במטרה להביא את המנות המצוינות אל כל מקום בארץ. כחלק מקבוצת בנדיקט המוכרת לטובה, אנו מתמחים ביצירת מנות מקוריות, המקדשות את הפן היצירתי. חתונה בטבע כוללת הרבה מאוד מחשבה, ויחד נוכללעזור לכם להפיק את האירוע שכולם ידברו עליו.