קייטרינג כשר לשבת חתן

קייטרינג כשר לשבת חתן

חלק מאירועי חתונה כוללים, מלבד טקס החופה, גם את אלו המאפשרים לחגוג בהתאם למסורת היהודית. שבת חתן הוא אירוע הנערך באחד מבתי הכנסת. במסגרתו מתקיימת תפילה, הנהוגה כבכול יום שבת, בתוספת עליה לתורה מלווה בהרבה מאוד שמחה מצד החתן. 

לאחר סיום התפילה נהוג לערוך ארוחה חגיגית. קיומה מתבצע באולם צדדי של בית הכנסת, או במגוון אפשרויות נוספות: חצרות בתים, אולם חיצוני, מרפסת פרטית, פארק וכמעט כל חלל שיכול להכיל את כמות האורחים. האירוע מכיל בדרך כלל כמות מצומצמת של מוזמנים, בשונה מהחתונה עצמה, בה נהוג להזמין מכל הבא ליד. על מנת ליצור הפקה נכונה, אפשר לעשות שימוש בקייטרינג דופלקס. 

להפוך את המצווה לחוויה

אצלנו יעניקו שירות הכולל קייטרינג כשר, ההכרחי עבור אירוע מסוג זה. המסורת בה עולים לתורה מבשרת על הרצון בארוחה כשרה, אות נוכל להעניק לכל דורש. אם אתם באמת רוצים ליהנות מאווירה בלתי מתפשרת, אשר מורכבת מארוחה בסגנון שלכם, ניתנת לכם הזדמנות טובה להכיר אותה. 

המצווה אותה נהוג לערוך, מתבצעת מספר ימים לפני החתונה או מיד לאחריה. לכל עדה יש לוח זמנים משלה, ולכן אין אחידות בכך. ארוחה כשרה תהיה בדרך כלל אחת הדרישות לאחר התפילה המיועדת. אנו בקייטרינג דופלקס נדע להעניק זאת, בשילוב תעודה מתאימה. ציבור שומרי המסורת יוכלו ליהנות מאיכות קולינרית גבוהה, אשר תעצים את החוויה מהאירוע.

משדרים לכם איכות

קייטרינג לאירועים פרטיים איכותי במיוחד - כאשר מדובר על אירוע מסוג חתונה, נהוג לחשוב בגדול, ולהגשים את כל מה שרוצים בו. גם באירועים מצומצמים יותר כמו שבת חתן, ניתן ליהנות מחוויה בעזרת הקייטרינג שלנו. הרכבת תפריט כשר נעשה במיומנות על ידי אנשי הצוות שלנו, הכולל שף מקצועי שמנצח על הכל. מבחינת איכות חומרי הגלם, היו בטוחים כי הגעתם למקום הנכון. בשילוב טעמים מיוחדים, ניתן לבנות ארוחה מושלמת שתכלול את כל מה שהמוזמנים שלכם מעוניינים בו.