קייטרינג לאירועים פרטיים

קייטרינג לאירועים פרטיים

אנו בדופלקס מתגאים בזכות להשתתף במועדים השמחים ביותר של לקוחותינו, והשמחה לעולם אינה שלמה ללא אוכל משובח. לכן, אנו בשירות הקייטרינג של הדופלקס איננו מסתפקים בפחות מחומרי הגלם הטריים והאיכותיים ביותר, בשיטות בישול עכשוויות ומסורתיות גם יחד, ובאפייה טרייה היישר מהקונדיטוריה הפרטית שלנו.


עם אוזן קשבת לחזון שלכם נוכל לבנות עבורכם את האירוע עליו חלמתם: בין אם מדובר בארוחת שף פרטית בביתכם או בחתונה משפחתית גדולה בקרחת יער מרוחקת. צוותנו המסור, בהנהגת השף הראשי שלנו, ייעץ בבניית תפריט אקסקלוסיבי ויהמם בצורות הגשה חדשניות ומותאמות אישית לטעמכם ולאופי האירוע.

קייטרינג לאירועים פרטיים

האירוע הפרטי שלכם הוא הדבר החשוב ביותר בפרק זמן נתון. על מנת להעניק לו את מרב תשומת הלב, חשוב להשקיע ולבחור בנותני שירות מובילים. אצלנו בקייטרינג דופלקס, תוכלו להבטיח לעצמכם מינימום של מרדף אחר המוצר הבסיסי בחגיגה- האוכל. ניסיון רב הוביל אותנו לדעת איך עושים זאת היטב, ובשילוב עם נותני שירות מובילים מוציאים זאת לפועל בכל בפעם מחדש.

שירות ללא גבולות

למה להתפשר אם ניתן ליהנות מאנשי שירות מספר אחת בתחומם. אצלנו תזכו לליווי צמוד מצד כלל אנשי הצוות, אשר יהיו אחראיים לגרום לריצוי מלא. בחירת מנות בהתאם להעדפה אישית, בשילוב מידע מקצועי הניתן לכל דורש מפי שף המקום, הופכים את הליך הארגון לחגיגה של ממש. קייטרינג לאירועים פרטיים בוחרים בקפידה וללא פשרות.

מבחר מנות מפואר

האירוע שלך זקוק לשחקן חיזוק אמין ובעיקר טעים. קייטרינג דופלקס מאפשר זאת באופן משביע רצון, ומציע שלל מנות לבחירה מתוך תפריט עשיר. שף המקום ועוזריו הנאמנים יסייעו בבחירה, ואף יתאימו אותה לקהל חגגים ספציפי. בנוסף, ניתנת חשיבות רבה גם לשעת האירוע, ולכן נוכל לסייע לכם בהתאמה בהתאם לכך.   

מומחים בחיבור בין אישי

קייטרינג דופלקס מתמחה בחיבור בין אישי באמצעות מזון. עיצוב שולחנות בהתאם לאווירה, כלי הגשה תואמים וכן מזון משובח, זה כל מה שצריך על מנת להיות הבורג המרכזי בכל אירוע פרטי. אצלנו בוחרים תחילה במקצועיות, ורק לאחר מכן ניגשים לטפל בנושאים נוספים. עם יכולת להגיע למגוון מקומות רב, הכולל בתים פרטיים, גני אירועים, פארקים ועוד שלל אפשרויות, ניתן לחלום בגדול וליהנות מחוויה שתיזכר לכל החיים.

 האורחים שלכם יודעים לשבח אוכל טוב, ובדרך כלל זוכרים אותו הרבה אחרי המועד המתוכנן. ניתנת עבורכם הזכות לקבל את הטוב ביותר, ולספק חוויה לכל הנוכחים, שהיא הרבה יותר מעוד מנה המוגשת בתפריט.