קייטרינג לחתונה בשטח

קייטרינג לחתונה בשטח

חתונה בשטח מאפשרת יצירת אירוע ייחודי המתרחש תחת כיפת השמים. במצב כזה הקייטרינג צריך להיות בעל נסיון שבעתיים מאשר כל קייטרינג אחר: לדעת להתנהל עם מזון תחת רוחות ומזג אוויר לא נוח, לדעת להתנהל בין הרצון לשרת את האורחים לבין הצורך לשמור את המזון בקירור, ועוד. אנו בקייטרינג דופלקס מתמחים ביצירת פתרונות לכל סוג של אירוע, לרבות זה אשר מתקיים מחוץ לגבולותיו של אולם מוגדר. 

השירות אותו אנו מעניקים מתבסס על צוות מקצועי, אשר מייעץ בכל הנוגע לבחירת המנות בתפריט. המומחיות בה אנו מתגאים, נעוצה באפשרות להגיע לכל קהל יעד, בכל מקום ובכל זמן שיידרש מאיתנו. שטחי ארצנו עמוסים במקומות שופעי רגש כגון: חוף ים, פארקים, חצרות בתים, מרפסות פרטיות, ועוד מגוון רחב. 

לשמוח עם כל החברים

חגיגת חתונה (גם אם מדובר בחתונה בבית) לא תהיה שלמה ללא חברים קרובים אשר ימלאו אותה. על מנת להביא לריצוי של כולם, מומלץ לקלוע לרצונות של כל אחד מהנוכחים. הדבר מתאפשר לאחר היכרות אישית עמה, והבנה מדויקת של סגנון מוסיקה, אוכל מועדף, ובדרך כלל הטעם שלכם עשוי להיות זהה.

בחירה בקייטרינג לחתונה בשטח תוכל לצבור תאוצה באמצעות קייטרינג דופלקס. השירות האדיב מצד כלל אנשי הצוות, בשילוב אלמנטים רבים הכוללים מנות שף מעוררות השראה, ייעוץ אישי וליווי לכל אורך הדרך הם אלו המהווים את המפתח להצלחת האירוע שלכם. 

איכות ומקצועיות מובילים

קייטרינג דופלקס מאפשר לכם להכיר דרך שונה לחגוג את האירוע שלכם. בחירה בלוקיישן בו חשקה נפשכם, מחייבת הרכבת ספקים אשר יתאימו לו. אנו מגיעים לכל מקום בארץ ובעיקר לאזור המרכז והשרון. יכולת התפעול בכל מקום אינה מובנת מאליה, ולנו יש ניסיון מוכח בכך.

בחירה בקייטרינג שלנו, היא ללא פשרות, ותוביל את החלק המרכזי באירוע החשוב של חייכם. על מנת לעשות זאת הכי נכון וטוב, מומלץ להשקיע מחשבה בהרכבת התפריט. יש לנו את כל האפשרויות להעניק פתרונות לקהל טבעוני, צמחוני וכמו גם להציע קינוחים ללא סוכר ותפריט ללא גלוטן. כל מה שתחשבו עליו נמצא במקום אחד ויכול להיות חלק בלתי נפרד מהחתונה שלכם בשטח.