קייטרינג לחתונה קטנה

קייטרינג לחתונה קטנה

חתונה קטנה מאפשרת לחגוג את השמחה עם האנשים הקרובים אלינו ביותר. עבורם נרצה להשקיע בבחירת הספקים, לרבות שירותי קייטרינג ברמה גבוהה. אצלנו בקייטרינג דופלקס, מומחים לשרת סוגים שונים של לקוחות, ומעניקים פתרון יצירתי לכל דורש. 

אירוע קטן טומן בחובו שלל יתרונות, ובהם היכולת להגיע במהלכו אל כל מוזמן שלכם. רשימת המוזמנים תורכב מאותם אלו, אשר מנהלים עמם קשר באופן קבוע. זאת לעומת אירוע המוני, בו הסיכוי קטן להגיע לכל מי שמגיע לחגוג עמכם. היחס האישי מחייב גם טיפול נכון בשירות קייטרינג לחתונה. 

מעניקים לכם איכות

קייטרינג דופלקס מאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שאתם צריכים. נותני השירות שלנו הינם ברמה גבוהה, ובעלי ניסיון עשיר בעולם הקולינריה. את הפתרון האיכותי אותו אנו מציגים לקהל לקוחותינו, ניתן יהיה לקבל בהתאם לדרישה ייחודית. היא זו אשר תבטיח את היכולת לספק את היעילות באירוע, ואפשרות לענות על צרכים אישיים. 

המומחיות בקייטרינג לחתונה קטנה היא היכולת להיות קשובים לצורך אנושי. אצלנו ניתן יהיה לקבל מענה הולם וכן ייעוץ באשר לבחירת המנות, צורת הגשה וכן מקומות בהם ניתן לקיים את האירוע. אנו בנויים לספק שירות לכל מקום בארץ, לרבות אזור השרון: הרצליה, הוד השרון, רעננה וכל אזור המרכז. 

שירות בוטיק למוזמנים

חתונה קטנה לרוב קרויה גם חתונה בוטיק, והיא זו אשר מביאה בשורה מרעננת ושונה מאירוע  המוני. התייחסות אישית לכל מוזמן היא גולת הכותרת כאן, ואנו מעוניינים להעניק שירות בהתאם. קייטרינג דופלקס מוביל את צורת החשיבה החדשה, בה ישנו צורך לבנות תפריט בהתאם לסוג הקהל. אצלנו ניתן לבנות תפריט מיוחד, אשר יקלע לטעמים מגוונים. 

תנו לנו לקחת חלק מהאירוע של חייכם, ובכך תוכלו לאסוף חוויות מרגשות אשר ישמרו לאורך זמן. מומחיות ביצירת מזון אינה החלק העיקרי, אך היא משמחת את כל הנוכחים בחתונה שלכם.