קייטרינג לשבת חתן

קייטרינג לשבת חתן

האירוע לו ייחלתם במשך חודשים ארוכים עומד להתגשם, ולהוליד עמו שורה של חגיגות נוספות. חתונה נערכת פעם אחת בחיים וחשוב לארגן אותה הכי מדויק שיש. מעבר לכך קיימים אירועים מרגשים לא פחות, כמו טקס טבילה במקווה ושבת חתן. האירועים הללו הנם כחלק בלתי נפרד מהחתונה, ונהוג לקיים אותם כאירועים נפרדים הכוללים קייטרינג. 

קייטרינג דופלקס מאפשר ליווי צמוד לכל אורך הדרך. הוא כולל שלל אלמנטים, אשר מעניקים איכות מקסימלית ויכולת לשלב בין סגנונות. קהלים מגוונים זוכים לקבל יחס עמוק ואישי, שמאפשר ליצור תפריט מדויק, אשר יקלע לטעמם האישי. מספר אנשי צוות אמונים על הפן השירותי, ויענו לכל בקשה שלכם. אנו מאמינים כי כל הליך הבחירה והתכנון הנו אקט חווייתי, אשר מוביל בסופו  של עניין את האירועים המשמחים בחיינו. 

אם חשבתם שהמונח קייטרינג לשבת חתן, הוא לא יותר מארוחה פשטנית לאחר התפילה, הרי שטעות מצויה בידכם. ישנה משמעות רבה לטקס ולמזון אשר מגיע בעקבותיו, ולכן מומלץ לבצע השקעה שתקלע לטעמם של כלל הנוכחים באירוע. חתונה היא היכולת חסרת התחליפים לחבר בין זוג צעיר, וכל אירוע במסגרתו יהיה מרגש. אנו בוחרים לבצע בדיוק את מה שגדלנו עליו, ולאורך השנים הבסיס של אותם אירועים נשאר זהה. 

כל מה שכולל קייטרינג לחתונה, יכול להיות בקנה אחד עם זה המוגש בשבת חתן. התפריט בקייטרינג דופלקס יוכל להיות בשרי, חלבי, טבעוני, צמחוני ויבנה בשיתוף פעולה מלא מול החוגגים. האיכות אותה אנו מציעים מגיעה כחלק מקבוצה מובילה, הפועלת יום יום לריצוי מלא של סועדים רבים. היתרון ברור והוא קשור בעיקר לניסיון רב באספקת מזון טרי ואיכותי, כמו גם ביכולת לדאוג לתחלופה מהירה עבור כל דורש.

דואגים לכל צורך 

אנו מאפשרים להזמין תפריט על פי דרישה אישית, הכולל גם מנות מיוחדות ללא גלוטן, קינוחים ללא סוכר ועוד מגוון פתרונות לכל סוג של קהל. המומחיות בייצור המנות הנה בזכות עבר והווה מפוארים בתחום, ועבודה עם שפים מובילים מהעולם הקולינרי. קייטרינג לשבת חתן מאפשר את הגישה הנכונה בכל הקשור למזון, שהוא מעבר להיותו כזה. המומחיות שלנו היא ביכולת לשמח אנשים באמצעות הארוחות, ולמעשה מי שמגיע לחגוג עמנו מחפש זאת לפני שהוא טומן את ידו לצלחת.

אוכל זה בראש ובראשונה כייף גדול, אך הוא גם מעניק את האפשרות להשביע את הרעב המצוי אצלנו. בחירה בקייטרינג איכותי, המספק שירות מנצח, אולי יעלה מעט יותר מכל השאר אך בהחלט ישדרג את האירוע הפרטי שלכם.