קייטרינג לשבת חתן באולם אירועים

קייטרינג לשבת חתן באולם אירועים

שבת חתן הוא אירוע אשר מגיע לפני או אחרי החתונה הגדולה, וזאת בהתאם לעדה ממנה מגיע הבעל. הרצון בסוג זה של אירוע, הוא להיצמד למסורת ולעלות לתורה כחלק מטקס נלווה לחופה. רבים בוחרים לקיים ארוחה חגיגית לאחר התפילה, והיא יכולה להתרחש במגוון מקומות אפשריים. 

הבחירה במקום ספציפי תהיה בהתאם למספר החוגגים, ובקרבת המקום לבית הכנסת. באולם אירועים ניתן לאכלס כמות נכבדה של אורחים, וניתן להתאים את האולם לרצונות אישיים. ארוחה זו מתקיימת ביום שבת בצהריים, ולכן חשוב למצוא אולם המעניק מענה ביום זה. כללים מוסכמים לא קיימים במקרה זה, אך כן חשוב שהקייטרינג יהיה קשר. אנו בקייטרינג דופלקס מומחים בהענקת חוויה לכל דורש, ומציעים קייטרינג לשבת חתן גם עבור ציבור שומר כשרות. 

נהוג לשכור חלל גדול או לופט ועליו להרכיב את השירות בו מעוניינים. את המומחים בשירותי הסעדה תוכלו למצוא אצלנו, בסיוע שף מקצועי אשר יעמוד לשירותכם. אירוע מסוג שבת חתן אינו המוני בדרך כלל, ולכן תינתן חשיבות עליונה להתאמת התפריט לקהל המוזמנים שלכם. 

נהוג לבחור מנות על פי העדה שממנה מגיעים המשפחות. זאת בכדי לקלוע לטעם ייחודי, ולהוביל את ההנאה של כלל הנוכחים. נותני השירות שלנו יסייעו לחוויה לצאת לפועל, וייעצו עבורכם בכל הנוגע למה שכדאי ומומלץ להרכיב בתפריט. מבחינת תפעול האירוע, האפשרות תהיה בין "בופה" עצמי, להגשה באמצעות מלצרים. 

איכות חומרי גלם היא הדבר החשוב עליו צריך לשים את הדגש בקייטרינג. אצלנו תזכו לקבל את כל מה שנחוץ לארוחה הטובה ביותר. מנות עסיסיות, מקוריות ומעוררות השראה ממתינות עבורכם, תוך התחייבות לשירות ברמה גבוהה. בחירה בנו תהיה החלטה נכונה, עבור כל אותם אנשים המחפשים אירוע ללא פשרות. תנו לנו להפתיע אתכם.