קייטרינג מומלץ לחתונה

קייטרינג מומלץ לחתונה

בעת בחירת ספקים לחתונה, חשוב מאוד לשים את הדגש על שירותי קייטרינג. בקייטרינג דופלקס אנו מציעים עבורכם ליהנות משירות ברמה גבוהה, ואפשרות פניה לקהלים מגוונים. תפריט המנות שיוגש יותאם אישית, ויעניק פתרון לכל אחד מהמוזמנים שלכם. 

אנו מבינים כי קייטרינג מהוה את הבסיס לחגיגה, והוא זה המקשר ומשמח בין אנשים. צוות מקצועי הכולל צוות מלצרים, שף שמנצח על האווירה ואיכות מנות יוצא דופן, יהפוך את אירוע החתונה לחגיגה קולינרית שתיזכר זמן רב. 

בקייטרינג דופלקס מייצרים עבור כל אחד בדיוק את מה שהוא מעוניין בו. הבידול אל מול המתחרים הרבים, הוא זה אשר עומד תמיד במרכז העניינים. צורות הגשה מיוחדות ויצירתיות, הכוללים סט כלים תואם וידע רב על המנות מצד הצוות, הם אלו אשר עושים את ההבדל הגדול.

השמיים הם הגבול

החלק המרכזי אותו זוכרים מהאירוע הוא האוכל המוגש בו. שירותי הקייטרינג  אותם אנו מעניקים ללקוחות, מאפשרים ליצור עולם חדש ומגוון של טעמים וסגנונות, אשר שובים את ליבם של הסועדים בכל פעם מחדש. השף הראשי מייצר ומשכלל מנות איכותיות בכל עת, ומשנה אותן בהתאם לרוח המקובלת בארץ וברחבי הגלובוס. גם אם מדובר בקייטרינג לחתונה קטנה מומלץ לפנות לדופלקס.

בחירה בנו היא למעשה בחירה באיכות גבוהה ולא מתפשרת. המחשבה העיקרית תהיה לבנות עבורכם את הקונספט הייחודי, עבור החתונה שלכם. מדובר בחוויה המתרחשת פעם אחת בחיים, ואתם תרצו להעניק עבורכם את הבחירה הטובה ביותר. 

כל אירוע זקוק לשחקן חיזוק בתחום המזון, ואנו מתחייבים לשרת נאמנה אתכם ואת המוזמנים שלכם. בחירת השירותחים שלנו כקייטרינג מומלץ לחתונה, יוביל לפתרון נכון אשר ישרה שמחה רבה בין כל הנוכחים. האוכל הוא זה אשר מעניק הרבה יותר מעוד ארוחה, ואנו הצלחנו להפוך אותו לחלק מרכזי ביצירת אווירה.