קייטרינג מומלץ לחתונות

קייטרינג מומלץ לחתונות

חתונה היא אירוע השיא בחייכם ויתכן כי אתם מצויים כעת בשלב התכנון המייגע. למה מייגע? כי בשוק קיימים מספר ספקים רב, אשר דואגים למלא אתכם במידע שאינכם בהכרח מבינים בו. אצלנו בקייטרינג דופלקס דואגים לכם למידע מקצועי ואמין, עוד בשלבי התכנון הראשוניים. 

המחשבה אודות קייטרינג מומלץ לחתונות, צריכה להיות מכיוון האיכות ורק לאחר מכן להתחשב בנושא העלות. אנו מציעים לקהל הלקוחות ליהנות מצוות מוביל אשר יעניק ייעוץ אמיתי בטרם בחירת התפריט לאירוע שלכם. עם ליווי מקצועי מפי שף מוביל, ניתן להגיע לתוצאות אשר יקנו חוויה מלאה ביום האירוע. 

בניית תפריט בהתאם לצרכים

צורך אישי הוא הדבר הראשון אליו צריכים להתייחס שבוחרים קייטרינג. אצלנו בקייטרינג דופלקס יודעים איך לעשות את זה נכון, ומתחייבים לעמוד בציפיות של כולם. בניית התפריט יעשה בהתאם לקהל יעד אליו מכוונים באירוע, תוך התחשבות בצרכים ספציפיים. אנו מעניקים תפריטים לצרכים מיוחדים: טבעוני, ללא גלוטן, ללא סוכר, אשר עשוי להחליף או להשתלב בתפריט הרגיל. 

שף מקצועי יהיה אחראי לבנות עבורכם תפריט בהתאם לבחירה, שהסגנון אותו תבחרו יהיה תואם את העדפותיכם ביחס לקהל המוזמנים. כמעט כל אחד יודע להבחין מה מהתפריט מתאים עבורו ועבור קהל המוזמנים, ולכן מלאכת ההרכבה לא אמורה להיות ארוכה. צורת ההגשה וייחודן של המנות מוביל רבים להיות מופתעים, משחקן החיזוק המשמעותי באירוע. 

לא על האוכל לבדו

מזון נועד לשרת צורך קיומי, אך עד מהרה הוא התפתח לכיוונים אחרים לחלוטין. כמעט כל חגיגה משלבת עמדות מזון, עם צוות מלצרים אשר יגיש אותו. מדובר במסמר הערב שכמעט ולא ניתן יהיה להסתדר בלעדיו. אצלנו בקייטרינג דופלקס מודעים היטב לתופעה, ומתחייבים להעניק מקוריות אשר תוסיף הרבה מאוד צבע לאירוע.