פרי השדה

טל': 0723341858

פרי השדה

פרי השדה - ירקות ופירות למסעדות


פירות מקיפים את חיינו וגורמים לנו ליהנות מתוצרת חקלאית טעימה ובריאה. בישראל נצרכים מדי יום כמויות גבוהות של פירות, אשר מגיעים ללקוחות מתוך גידולים חקלאיים בשטחים הפתוחים. שיווק פירות הוא חלק ממגמת פיקוח, אשר נועדה להבטיח ללקוח את התוצרת האיכותית ביותר שיש. אנו עדים לתופעות מכוערות בהן נמכרים פירות שאינם ראויים למאכל וכאלו שנפגמו במהלך הגידול. את כל התופעות הללו מנסים כבר זמן רב למזער במועצת הצמחים. המועצה קבעה חוקים אשר מבטיחים כי הפירות שישווקו יהיו מתוך תוצרת איכותית, כאשר היא תעזור לדברים להתרחש בפועל.

לפעול על פי מנגנון מוסכם
שוק הפירות בישראל במגמת עליה מתמדת וכל ילד החל מגיל צעיר יודע כי ימצא בביתו לפחות סוג אחד של פרי. פרי השדה מספקת ללקוחות עסקיים רבים את מיטב התוצרת החקלאית וכן גם הפירות המצויים בעונה. האספקה מתבצעת ללא הגבלה של כמות, למעט חוסר בפרי שנוצר בעקבות העובדה שאינו בעונה. מועצת הצמחים התחייבה לדאוג לאכיפה של אלו המוכרים את התוצרת הפחות איכותית. בענף הצמחים פועלים כל העת לפיתוח זנים חדשים, על ידי מומחים רבים בתחום שלהם קשרים רבים עם מטפחים מחו"ל, שלהם יכולת לגוון את היצע הפירות הקיים בישראל.

להציע מגוון עצום לבחירה
שווק פירות הוא כלי יעיל המאפשר לנו לקבל בסופו של עניין את הדבר שאנו הכי אוהבים בכמות בלתי מוגבלת. השיווק כולל שימוש בחומרי ריבוי איכותיים, בשל גרימת נזק מחומרי ריבוי שאינם איכותיים וגרמו לנזק רב במהלך הגידול. שפיר זה יבטיח איכות של כל פרי המגיע באופן סופי ללקוח. את ההיצע הטוב והאיכותי ביותר מתחייבים לספק בפרי השדה לכמות לקוחות גבוהה מדי יום. התוצרת הטובה היא זו אשר תגרום בסופו של דבר לקניה חוזרת של לקוחות.

טיפול בבעיות מקצועיות
בענף הפירות אשר נמצא במועצת הצמחים עובדים בשיתוף פעולה עם מגדלים, על מנת להוביל מחקרים שיועילו להם בסופו של דבר בכל הליך הגידול. טיפול בבעיות קריטיות כמו הטיפול בזבוב הפירות, תוך שימוש בכמה שיותר חומרי הדברה ידידותיים לסביבה.