קייטרינג טבעוני לאירועים

קייטרינג טבעוני לאירועים

במאמר זה נסקור עבורך מספר אפשרויות לקייטרינג לאירועים. חשוב לבחור בקייטרינג הנחוץ עבורך על מנת להפיק אירוע בלתי נשכח תוך ניצול תקציבי המצדיק קייטרינג זה: רבים ממארגני האירועים מוציאים סכום רב מדי על הקייטרינג שלא לצורך, וכך מעבר לממון הרב שמושקע, יורדות לטמיון כמויות לא מעטות של מזון שיכלו לשמש רבים וטובים בעת מחסור:

קייטרינג לאירועים קטנים מדובר על שירות קייטרינג לאירועים מצומצמים ביותר בהם מעורבת המשפחה או חוג חברים מאד מאד קרוב לבעלי האירוע. אירוע זה יכול לשמש ככנס מטה של חברה מסחרית, כנס של משפחה מורחבת קטנה, ועוד. קייטרינג זה הנו הזול מבין הצעות הקייטרינג שניתן להציע שכן הוא כולל בתוכו מספר קטן יחסית של נפשות שיש לשרת, מה שגכורר הוצאה מועטה על מזון וכוח אדם. כמובן ששינויי המחיר תלויים בסוג המזון המוזמן, תוך התחשבות במגבלות המזמינים: צמחונות, טבעונות, כשרות ועוד.

קייטרינג לאירועים בינווניים מדובר בקייטרינג עבור ערבי חברה, ערב משפחתי גדול, הרצאה בנוכחות 30 – 50 איש, וכו'. אירועים מסוג זה נחשבים למעט יותר יקרים, מערך הלוגיסטיקה בחברה חייב לשרת כמות גדולה יותר של אנשים, ועל כן שירות הקייטרינג זקוק לכוח אדם רב יותר והוצאות גדולות יותר על מזון. גם קייטרינג לאירועים בינוניים תלוי בסוג המזון הנבחר, תוך התחשבות במגבלות הצמחונות, הטבעונות, או הכשרות של המזמינים.

קייטרינג לאירועים גדולים מדובר בעיקר על בר מצוות, חתונות, חינות, שבת חתן, ועוד. אירועים אלה ידועים בגודלם, ובעממיותם הרבה מחד, וברצון לארגן ערב מסודר ואיכותי מאידך. חשוב להזמין הזמנה התואמת את מספר המוזמנים שלכם, תוך ידיעה משוערת של מגבלות האורחים בנושא סוג המזון: צמחוני, טבעוני, כשר וכו'. קייטרינג לאירועים גדולים נחשב למתגמל ביותר עבור חברות הקייטרינג אך גם לעבודה הקשה ביותר לביצוע, ולכן עליכם לסמוך רק על שירות מקצועי, ותיק ואמין, שיימצא על ידי ביצוע סקר שוק באינטרנט, תוך התייעצות עם חברים ומכרים שונים שהזמינו טקסים אלה בעבר.

לסיכום הובא לפניכם המאמר על קייטרינג לאירועים. שימו לב כי ישנם כמה סוגי אירועים המפורטים לפי סדר גודל. חשוב לעיין במאמר זה ולהזמין רק שירות העונה על סדרי הגודל שלך, על מנת לחסוך במחיר ולא להקצות כמויות רבות מדי של מזון.