קייטרינג גורמה לאירועים

למה לחגוג אירוע? זו שאלה שעברה ודאי במוחם של רבים. התשובה לכך פשוטה יחסית ונועדה במטרה לציין תאריך מיוחד, או פרט משמעותי בחיינו. חתונה, בר מצווה, ברית או יום הולדת ניתן לחגוג בכל מקום. החלק המרכזי באירוע אם לא החשוב ביותר, הוא הארוחה והיא זו שתאפשר חיבור בין אישי. אנו בקייטרינג דופלקס עושים זאת היטב פעם אחר פעם, ומתחייבים לשירות הוגן ומקצועי לכל לקוח. 

אנו מציעים לכם לקחת חלק מרכזי באירוע שלכם, ולספק שירותי קייטרינג גורמה לכל צורך. בכל מקום בו תבחרו לחגוג, תזסכו לשירות אישי ומקצועי אשר יענה לכם על הצרכים. שף מקצועי יעמוד לרשותכם ויציע שלל מנות מהמגוון שלנו. באפשרותנו להרכיב תפריט גורמה עשיר, המתאים גם לצמחונים, טבעונים, ללא גלוטן, מופחת סוכר ועוד שלל אפשרויות. 

למה לבחור דווקא באירוע גורמה?  מכיוון שיש צורך להתחדש באופן תמידי, ולהציע לקהל המוזמנים חוויה שונה מכפי שהכירו עד כה. מנות גורמה בדרך כלל קטנות יותר, ומאפשרות לנו התעסקות מזערית עם האוכל. את הליך הבחירה ניתן לבצע בקפידה, על פי ההעדפות שלנו ושל קהל המוזמנים המגיעים לחגיגה. 

הבחירה בתפריט כזה או אחר נעשה באמצעות הליך אישי המותאם לכל דורש. במידה ומעוניינים להוביל מהלך שיעודד חדשנות באירוע, ישנה אפשרות להיעזר בנו בתחום המרכזי והוא ההסעדה. יש לנו את היכולת לבנות תפריט מקורי, חדשני ותוסס שיהיה שונה ממה שהיה מוכר עד כה. ניתנת לכם הזדמנות פז להפוך לשיחת היום שאחרי, ולהעצים את החגיגה בכל מקום בה היא תתקיים. 

בחוף הים, בפארק ואפילו בבית ניתן לקיים אירוע גורמה מושלם. אווירה אינטימית או המונית תקבע את האופי בסופו של עניין, ואנו נרצה להיות שם בכל החלטה שתבחרו. עם צוות עשיר ביגע ואיכות חומרים גבוהה, אין ספק שכל מה שתבחרו לחגוג יקבל תפנית מקצועית יותר.