קייטרינג לאירועים על האש הדרום

דרום הארץ מציב בפנינו שלל אפשרויות בהם ניתן לקיים כל אירוע. ימי הולדת עגולים ושלל נקודות ראויות לציון בחיינו, יצריכו חגיגה אמיתית בכל דרך בה נבחר. אנו בקייטרינג דופלקס מעניקים חוויה כוללת, המאפשרת לשמוח עם האוכל המוגש. קייטרינג לאירועים על האש ניתן לקבל דרכנו, והוא מיועד בעיקר למקומות פתוחים. פארק, חוף ים, חצרות בתים ועוד שלל אפשרויות בדרום, יהפכו את הרצונות שלכם למוחשיים.

אירוע על האש מייצג באופן בוהק את הישראליות. ברוב החגים נוהגים לצאת אל הפארקים ולקיים את מצוות הדלקת המנגל, כך שבשמחות משפחתיות או עסקיות מדובר במה שרבים מתחברים אליו. לצלות ניתן כמעט כל דבר לרבות בשר, דגים, ירקות, דברי מאפה ועוד מגוון. קייטרינג דופלקס מספקים עבורכם את החוויה, ויוצרים בכל מקום עמדות רלוונטיות.

התפריט אותו תבחרו להוביל את האירוע שלכם, יכלול את מה שעשוי לקלוע לטעמם של האורחים שלכם. מגוון מנות מאפשר יצירת תפריט מגוון, ובכך להגדיל את האפשרות שכולם יוכלו ליהנות. בכדי להוציא את כולם מרוצים, עמלנו בכדי ייצור חלופות מקוריות עבור צמחונים, טבעונים, רגישים לגלוטן, סוכרתיים ועוד. מארגנים יודעים בדרך כלל באשר להעדפות האורחים שלהם, אך לא יזיק הזמנה של מנות חליפיות למניעת בעיות עתידיות. 

אירועים בדרום יכולים להיות חתונות, בר מצוות, בת מצוות ועוד אלו אותם נהיה מעוניינים לציין. המטרה בקיום חגיגה בטבע, היא לספק עבור כולם חדשנות, מקוריות וחוויה באחד מהאזורים היפים שיש במדינת ישראל. אנו בקייטרינג דופלקס נספק עבורכם את כל מה שנחוץ עבור קיום האירוע המושלם, לרבות אנשי צוות שילוו אתכם כבר מהשלבים הראשונים.