קייטרינג לאירועים פרטיים

אירוע פרטי הוא אירוע יוצא דופן, בו חוגגים דבר משמעותי אשר התרחש בחיינו. חתונות מבשרות על קידוש ברית הזוגיות ומעניקות עבורנו את הנפח הנחוץ על מנת ליהנות. על מנת להגדיל את העניין באירוע, נהוג לשכור את שירותיו של קייטרינג מקצועי, שיהיה ערוך לטפל בכל נושא ההסעדה. 

קייטרינג דופלקס, אותו אנו מפעילים ללקוחות, מגיע לכל מקום ומאפשר יצירת אירוע שונה ומיוחד. מדובר בחלק מרכזי בכל אירוע, המאפשר יצירת עניין רב בכל הקשור למפגש בינאישי. הארוחה תהיה זו אשר תחבר בין המוזמנים, שברוב המקרים אינם מתראים על בסיס קבוע, אם בכלל. 

מטרתנו היא ליצור איכות גבוהה, ולאפשר לכל לקוח לקחת את נושא המזון צעד אחד קדימה. בשילוב של כל האלמנטים הכוללים: פגישה עם שף מקצועי למטרת ייעוץ בבחירת המנות, בחירת עיצוב השולחנות וכלי ההגשה, ובעיקר אנשי צוות מקצועיים שיגישו מנות בליווי הסבר מדויק. 

אנו מאפשרים בניה של תפריט מקצועי על פי בחירה אישית. מבחינת מגבלות ניתן למצוא אצלנו תפריט ללא גלוטן, עבור צמחונים, טבעונים, מופחת סוכר, וכן מאכלי עדות בשלל סוגים. בפגישתכם הראשונה תוכלו להחליט אילו כיוונים תרצו עבור האירוע שלכם, ואף לשלב בין הסגנונות. 

התמחור ייעשה על פי כמות המוזמנים שלכם, וניתן להתאים תפריט גם לאירועי בוטיק. מבחינת צורות ההגשה האפשרויות אינן מוגבלות, ומתחילות במגשי אירוח ללא מלצרים כלל, דרך בופה הכולל מלצרים והגששה אישית עבור כל אותם אלו המעוניינים שלא לעמוד בתור בשביל הארוחה. שלל האפשרויות פתוחות בפני החוגגים, ונדרש רק להתאים אותם לקהל המוזמנים הספציפי. עבור מי שידרוש בקיום אירוע פרטי, יהיו העדפות ברורות מבחינת הקהל אותו מעוניין להזמין. פרט זה חיוני מאוד ומוביל ליצירת חגיגה מושלמת ומיוחדת.