קייטרינג לאירועים קטנים כשר

מי לא אוהב מסיבה? כנראה שקשה למצוא. כמעט כל יום ניתן למצוא תירוץ לצאת ולחגוג עם החברים ובני המשפחה הקרובים לליבנו. שמדובר על אירוע פרטי המגיע כחלק מציון פרט משמעותי שהתרחש בחיינו, הרצון לקיים משהו גדול מתעצם. קייטרינג דופלקס מתאים עצמו לכל אירוע אותו תרצו לתכנן, לרבות קטן ואינטימי.  

תחום האירועים מתחלק לפרטי ועסקי, ומציג פן שונה בכל אחד מהם. קייטרינג לאירועים קטנים מבשר על אירוע מצומצם יותר, אך אין הכרח שיהיה גם צנוע. אנו בקייטרינג דופלקס נעניק עבורכם חוויה כוללת, שתוביל את כל מה שתרצו לתכנן. מגוון תפריטים רב יעניקו עבורכם נפח רב וקליעה לטעם האישי שלכם. 

אם אתם רוצים ליהנות מאווירה בלתי מתפשרת, יש לנו את הכלים לשמח אתכם. עם תפריט כשר הכולל כמובן גם תעודת כשרות ניתן להעניק עבורכם חוויה מרגשת ומיוחדת. הצוות שלנו ערוך לשרת אתכם ברמות הגבוהות ביותר, ולספק את החוויה שאתם כה זקוקים לה. 

אירועים קטנים יכולים להיות חתונות הנערכות בבית, על חוף הים, בפארק או אירועים נלווים כמו שבת חתן, חינה ועוד. אנו נספק פתרון כשר על פי דרישה אישית. התאמת תפריט מקצועי יעשה בשיתוף פעולנה עם השף שלנו, שידאג לחשוף אתכם למגוון מנות רב. הדרך שלנו להגיע לכל טעם נובע מכמות התפריטים הכוללים בנוסף מנות ללא גלוטן, צמחוניות, טבעוניות, מופחתות סוכר ועוד מגוון שילובים. אצלנו בקייטרינג דופלקס מעמידים את החוויה בראש סדר העדיפויות, והופכים אותה לחלק בלתי נפרד מהאירוע,