קייטרינג לאירוע ביתי / בבית הדרום

אירוע ביתי לוקח אותנו למחוזות חדשים ומעניינים גם יחד. המחשבה על אירוע קטן ואינטימי לוקחת איתה את כל התכנונים הגדולים ביותר, והופכת אותם למשהו אחר מעניין לא פחות. קייטרינג מספק לנו שלל חוויות מרגשות, הקשורות בדבר המרכזי שהוא המזון. מי אשר יבחר באירוע מיוחד ושונה, הנערך במקדש הפרטי, ירצה את נותני השירות הטובים שיעניקו נפח רב עבור כל מה שנרצה לחגוג. 

קייטרינג דופלקס מאפשר ליהנות מחוויה הקשורה למזון, ויעניק לכל דורש מגוון מנות איכותיות בטעמים אישיים. הרצון להגיע אל כל אחד באירוע, הוביל ליצירת שלל מנות בסגנונות שונים. כיום אנו מצליחים לגעת בכל אחד ולספק את הפתרונות היצירתיים והמעניינים. בסיוע שף מקצועי ניתן לבחור במה שישרת נאמנה את המוזמנים שלכם, ולהרכיב תפריט הכולל רכיבים שיתאימו עצמם אליכם. 

אזור הדרום מושקע במיוחד בכל הנוגע לסצנת האירועים, וגם אם עורכים אותם בבית אפשר יהיה לספק חוויה נדירה. אנו מאפשרים לספק גוון יצירתי עבור כל מה שתבחרו לחגוג, ונגיע לכל מקום שתחפצו. הצוות שלנו ערוך לשרת אתכם נאמנה ולספק לכם צורות הגשה בהתאם לסגנון ומקום. 

אירוע מאפשר להודיע חגיגית על דבר שהתרחש בחיינו. כל מי שיגיע כמוזמן מצפה לחוויה הכוללת לפני הכל הגשה של מזון איכותי. לנו יש את כל הכלים הנחוצים על מנת לספק הנאה רבה, שהנה חלק בלתי נפרד מהצלחה. פגישות מקדימות יסייעו בבחירת הדבר הנכון מבחינתכם, לרבות חלופות הנוגעות לצמחונים, טבעונים, רגישים לגלוטן ועוד.

אם אתם מעוניינים לספק לעצמכם חוויה שלא תישכח לאורך זמן, אנו נוכל להעניק זאת בדרך הנכונה והיצירתית ביותר. שף מקצועי יסייע לכם לבחור מנות ולבנות תפריט פרטי ואישי. אתם אלו שתבחרו מה יוגש במהלך האירוע הביתי שלכם.