קייטרינג לאירוע ביתי / בבית המרכז

המרכז הוא לב הארץ שלנו וכידוע מכיל ערים מבוקשות למגורים ולקיום אירועים. הבית שלנו הוא המקום בו אנו מרגישים בנוח יותר מכל מקום אחר. בו ניתן להסיר את כל המסכות ולהתנהג טבעי, ובגזרת האירועים למצוא בו פינה חמה וייעודית. קייטרינג לאירוע ביתי מצריך מחשבה רבה בבחירת המנות. מדובר בדרך כלל על אירוע בוטיק המכיל את האנשים הקורבים אלינו ביותר. על מנת להשביע את רצונם, ישנו צורך לספק את השירות שיקלע לטעם אישי, שבדרך כלל אמור להיות מוכר לכם. 

קייטרינג דופלקס יספק עבורכם את השירות בכל מקום שתבחרו באזור המרכז, לרבות בבית הפרטי שלכם. בהתאם לסוג האירוע והמקום בו תחגגו בבית, ניתן להתאים צורת הגשה שתהיה הולמת מבחינת סוג הקהל אותו תבחרו להזמין. מבין האפשרויות ניתן לקבל הגשה באמצעות מגשי אירוח, בופה אם או בלי מלצרית ואישית. 

בכל פתרון אותו תרצו לבחור נעמוד לרשותכם וניקח חלר בלתי נפרד מהארגון. לעיצוב המקום יש חשיבות עוד לפני שמגישים מאכל כלשהו, והוא ושפע בעיקר מהאווירה הסוררת בו. אירוע ביתי בדרך כלל יהיה משפחתי, ונובע ממשהו מיוחד שיתרחש בחיינו. בריתות, בר או בת מצווה ואפילו חתונות יכולות להתקיים במקדש הפרטי שלנו ולספק חוויה עצמתית בלתי מתפשרת. 

אז מה בנוגע לעלות? באשר לכך יש לנו בשורה חד משמעית והיא שהשקעה הינה בכל המובנים האפשריים. מי שמעוניין לספק לעצמו ועבור המוזמנים שלו חוויה המציבה את המזון באירוע ככלי המאפשר לשמח אנשים, יבחר בקייטרינג דופלקס. ליווי בבחירה של מנות טעימות, נראות טובה ושנוצרו מרכיביים טריים בלבד, הוא הסוד להצלחה שלנו. 

אם אתם מתכננים אירוע משפחתי בקרוב, אנו מזמינים אתכם להכיר אותנו מקרוב. צפויה לכם היכרות עם כל מה שעשוי להיות חלק מהחגיגה הפרטית בבית שלכם. אנו פתוחים לשמוע אודות השאיפות שלכם, ונדאג לממש אותן במלוא הרגישות עם המון אהבה. 

טבעונות זה החיים

מעוניינים ליצור אירוע אינטימי, עד 50 מוזמנים אך מעוניינים גם באוכל ביתי? אצלנו אנו נדאג לאירוע בחוויה אירופאית ורגועה.

לפרטים נוספים