קייטרינג לחינה

חינה הוא אירוע כה שמח כה מרומם וכה מלא באהבה ובהתרגשות. באירוע זה חוגגים, שרים, שותים, אוכלים ומתלבשים על פי המסורת המזרחית. בהרבה מן המקרים משקיעים בטקס החינה כמעט כמו בחתונה עצמה, מביאים די ג'יי או להקה או נגנים, קייטרינג, תלבושות ושוכרים מקום. 

על פי המנהג המרוקאי, נהוג לחגוג את טקס זה יום לפני החתונה, חברות ובנות המשפחה רוקדות ושרות סביב הכלה בדרכה אל המקווה, שם מוגשים קינוחים מסורתיים ושתייה. הערב כולו מלווה במוזיקה מקורית על פי העדה ובתלבושות אותנטיות גם לגברים וגם לנשים.  את הקייטרינג של דופלקס תוכלו להזמין גם לאירוע מסוג זה, ולהעצים את החוויה הכללית מהאירוע. 

מגוון אפשרויות הכוללות תפריט עם מאכלי עדות, ושילובים שונים , יקלעו לטעם אישי למען המוזמנים באירוע המיוחד. אם יש לכם כוונה להרשים את הקרובים אליכם, זו ההזדמנות. דרך זו תאפשר לכם ליהנות מאווירה יוצאת דופן, המעניקה שלל דרכים לקיום האירוע הכה חשוב הזה. כחלק בלתי נפרד מכל חתונה, מתקיים הטקס הספציפי בהיקף מצומצם ביחס לחתונה ממוצעת.  לפני שסוגרים חתונה חשוב מאד לבדוק קייטרינג לחתונה שלא יאכזב אתכם ואת אורחיכם.

הערב כולו מוקדש לחתן ולכלה. הזוג יושב יחד, בלבוש מסורתי ואורחיהם משמחים אותם, מברכים, רוקדים ושרים לפניהם. לקראת אמצע הערב חל הטקס. מכינים את תערובת החינה, שמקורה בעלי הכופר המסמל שמירה מעין הרע, סגולה לפריון, אושר ושלמות בחיי הנישואין, בריאות וחיים ארוכים.

קייטרינג דופלקס יהיה אתכם שם בדיוק ברגעים המשמחים, עם צורות הגשה בהתאם למקום בו תבחרו לחגוג. מגוון האפשרויות כולל את הבית הפרטי שלנו, חצר, מרפסת, ובאולמות אירועים, גני אירועים והרשימה עוד ארוכה. על מנת ליצור את האווירה הנכונה, מומלץ לבחור במקום אינטימי שיספק איכות גבוהה.