קייטרינג לחתונה בבית

חתונה בבית הינה הפיכת הבית למקום מקודש, שבו תחת גג אחד זוג התאחד אל מול אורחיו ואהוביו הרבים. כמובן שלא פשוט להפוך את המקום בזמן כה קצר לאולם אירועים קטן, אך זה בהחלט שווה את המאמץ! מה שבטוח זה שאת כל האוכל לאירוע מאוד קשה להכין לבד, לכן חברות קייטרינג רבות מציעות את שירותיהן הניידים וידאגו לכל ההסעדה לאירוע. 

אצלנו בקייטרינג דופלקס ידאגו לספק עבורכם את מה שאתם באמת זקוקים לו, ויעניקו לכל דורש חוויה עצמתית. צוות מקצועי יעמוד לרשותכם לכל אורך הדרך, ויבנה את התפריט בהתאם לרצונותיכם. אם אתם רוצים ליהנות מאירוע יוצא דופן, יש לכם הזדמנות טובה. 

השף שלנו מומחה ביצירת מנות, שיתאימו במיוחד לאירוח חתונה בבית. מדובר במקום האינטימי ביותר עבורנו, וזה אשר יספק חוויה מיוחדת לכל מי שמגיע לחגוג עמנו. חתונה קטנה הנערכת במשכן הפרטי, כוללת הרבה מאוד עצמה שאנו בקייטרינג דופלקס נשמח לקחת בה חלק.  בין השאר תזכו לגישה נכונה עבור כל מוזמן, מבלי להכליל ברשימה קרובי משפחה רחוקים או חברים איתם לא נמצאים בקשר יומי. 

אירוע השיא בחייכם מצריך אנשי מקצוע שיתפעלו אותו, וכאן בדיוק נוכל לספק את הפן המרכזי בחתונה הנערכת בבית. עם הרבה מאוד אהבה שיש לנו לתת, נרכיב בשיתוף פעולה מלא תפריט מקורי שיקלע לטעם אישי. מתוך מהחר מנות אשר נמצאות בתפריט ניתן לבחור גם: מנות צמחוניות, ללא גלוטן, טבעוניות ועוד אפשרויות לשביעות רצון כולם. 

חתונה בבית היא הפקה בפני עצמה המצריכה השקעה מחשבתית רבה. בכל הנוגע לתחום המזון, היו בטוחים כי הגעתם למקום הנכון מבחינתכם. כל מה שתרצו יוכל להתקיים בחתונה שלכם, ואנו בקייטרינג דופלקס נדאג לספק לכם חוויה לכל החיים. 

קייטרינג לחתונה קטנה בבית

במאמר זה תלמד כיצד להפיק קייטרינג לאירוע קטן בבית.

לפרטים נוספים

מזון טבעוני

מעוניינים בחוויה אחרת? הזמינו את השף אליכם הביתה לאירוע שלכם.
שף בעל ניסיון של שנים רבות יהפוך את האירוע שלכם לטעים במיוחד.
השף מאפשר יצירת אירוח בסגנון אחר ומבטיח כי האירוח יהיה מושלם.

לפרטים נוספים

קייטרינג לחתונה בשרון

אזור השרון היפיפה יוכל ליהנות משחקן חיזוק חדש - קייטרינג דופלקס.

לפרטים נוספים

קייטרינג זול לחתונה

האם גם אתה מעוניין לקבל אינדיקציה לגבי קייטרינג זול לחתונה ?

לפרטים נוספים