קייטרינג לחתונה בהרצליה

קייטרינג לחתונה זה לא סתם עוד סיסמה, זו השקעה רבה למען האירוע הגדול של חייכם. מספר המוזמנים עמם נרצה לחגוג תשפיע על בחירת המקום האידיאלי, ותאפשר לנו להרגיש כי מיצינו את כל מה שמעוניינים לקיים באירוע. הרצליה היא עיר נמל יפה ומיוחדת, המאפשרת שלל דרכים לקיים בהם אירוע חתונה. 

באוויר הפתוח, ממש על חוף הים או בפארק הגדול והמרווח, ניתן לקיים אירוע חתונה קטן או המוני. אנו בקייטרינג דופלקס נדאג לכל מה שאתם צריכים, לרבות ייעוץ לכל אורך הדרך. צוות מקצועי יעמוד לרשותכם ויציע שיתוף פעולה הכולל ייעוץ משף מקצועי, אנשי מכירות מנוסים וכן מגוון יועצים במטרה לספק את הצרכים באירוע. 

חתונה מהווה את אירוע השיא בחייכם ולכן אין להקל ראש בתכנון. החוויה המרכזית היא המזון שיוגש בו, ולכן אנו מציעים את האיכות הגבוהה בזכות רכיבים טריים המוכנים בסמוך למועד האירוע. צוות מקצועי יהיה אחראי על הגשה יצירתית, ולריצוי של כל המוזמנים שלכם. ניתנת לכם הזדמנות פז ליהנות מכל הטוב שיוקדש לכם.

על מנת למצוא את הפתרון הטוב ביותר, אפשרנו לבנות את התפריט באופן אישי. אצלנו תוכלו למצוא מנות שיקלעו לטעם מגוון, וכן שלל פתרונות עבור צמחונים, טבעונים, רגישים לגלוטן ועוד. כל צורך ימצא מקום באמצעותנו ויחס הולם שמגיע מאנשי צוות מקצועיים, אדיבים ושירותיים. 

ניתנת לכם הזכות להכיר במה שיחבר את כל הקצוות בחתונה שלכם. את הדרך נתחיל בפגישה מסודרת, שתתפתח לעוד נוספות ותחשוף את כל הטוב שיש לנו להציע בפניכם. דרישות פרטניות יתקבלו בברכה, לרבות בניית מנות ברמה האישית. יש לנו את כל האמצעים להפוך לכם את החתונה לחגיגה מושלמת.