קייטרינג לחתונה בטבע

חתונה היא אחד מהאירועים החשובים בחיינו, וחלק בלתי נפרד מהעצמת הזוגיות. כאשר בוחרים לחיות במשך תקופה עם האחת של חיינו, ניתן יהיה לקיים את הטקס המסורתי במגוון מקומות. אנו מספקים עבורכם את האפשרויות הבלתי מוגבלות, אשר יעצימו את החוויה הכללית באירוע. קייטרינג דופקס מאפשר קיום אירוע גם בטבע, ולהציע עיצוב המכבד את התנאים הקיימים בו. 

מדובר בחוויה יוצאת דופן, המאפשרת לנו להציץ לתוך עולם תוכן מיוחד ושונה. מבחינת איכות היו בטוחים כי הגעתם למקום הנכון. את המנות אשר תבחרו בתפריט, ניתן יהיה לקבל באמצעות הגשה עצמית או על ידי מלצרים שידאגו להעניק מידע באשר למה שמוגש. 

אנו מסוגלים להגיע אליכם לכל מקום בו תבחרו לחגוג, לרבות בחלקות הטבע השונות. במידה ותרצו להעניק לעצמכם חוויה הכוללת את כלל המרכיבים הנחוצים למען ההצלחה, הרי שיש לנו את הפתרונות לכך. תפריט ללא גלוטן, מופחת סוכר, טבעוני/צמחוני ועוד מגוון אפשרויות ממתינים לכם אצלנו בקייטרינג דופלקס.

את הייעוץ בכל הנוגע להליך הבחירה, ניתן יהיה לקבל משף מקצועי, אשר יפתיע אתכם במנות חדישות מהתפריט. מדובר ללא ספק במה שעתיד להיות החלק המשמעותי באירוע, ולכן צריך לשים דגש על מנת שיקלע לטעמם של רבים. אנו מצליחים לעמוד בציפיות גבוהות פעם אחר פעם, בזכות צוות מקצועי, העשיר בידע וניסיון. 

בקייטרינג דופלקס מעוניינים להיות חלק מאירוע חתונתכם בטבע, ומעניקים אפשרויות בלתי מוגבלות לקיום השאיפות האישיות שלכם. עיצוב המקום, מלצרים, צורת ההגשה, ואפילו כלי ההגשה, המפות והקישוטים, ייבחרו פרי דמיונכם האישי. תנו לנו לעזור לכם ולפשט את הליך הבחירה. 

המנה הטבעונית– קייטרינג והפקת אירועים

בימנו, כל אירוע טוב מתבסס על האוכל המוגש בו. לא מעט פעמים שמענו דיונים על הצלחת אירוע על פי המנות אשר הוגשו בו.

הקייטרינג מבטיח כי האירוע שלכם יהיה מוצלח במיוחד וזה בזכות מגוון שאנו מציעים והאווירה המיוחדת אשר אותה ניתן לחוות רק אצלנו.

לפרטים נוספים

טבעונות ובעלי חיים

מעוניינים לארגן אירוע על האש בחיק הטבע? הגעתם למקום הנכון. אנו נדאג לכל מה שצריך.

אנו מציעים קייטרינג , ממש כמו במערב הפרוע, ומציעים תפריט עשיר ומגוון אשר יתאים לכל סוג של אירוע.

לפרטים נוספים

קייטרינג לחתונה בשרון

אזור השרון היפיפה יוכל ליהנות משחקן חיזוק חדש - קייטרינג דופלקס.

לפרטים נוספים

קייטרינג זול לחתונה

האם גם אתה מעוניין לקבל אינדיקציה לגבי קייטרינג זול לחתונה ?

לפרטים נוספים