קייטרינג לחתונה קטנה המרכז

חתונה קטנה היא אינטימית ומשלבת בתוכה את אלו הקרובים אלינו ביותר. בשונה מאירוע המוני, בו קהל המוזמנים מורכב מקרובי משפחה, חברים, וכן מעגל של קרובים רחוקים איתם לא מצויים לרוב בקשר יומיומי. התייחסות לכל אחד נעלמת שמדובר על קהל מוזמנים רב, והיכולת לחגוג עם כל אחד בפן אישי  נעלם גם כן.

אנו בקייטרינג דופלקס מתמחים ביצירת חתונה קטנה במרכז. בסיוע צוות מקצועי נוכל להרכיב לכל אחד את התפריט המותאם עבורו באופן אישי. ביכולתנו לייצר עניין רב באמצעות שלל מנות צבעוניות, המציעות פתרון לכל מי שמגיע לחגוג אתכם. צורת הגשה יכולה להיות באמצעות בופה או אישית על ידי מלצרים. 

יש לנו את כל הכלים לסייע לכם בארגון החגיגה המושלמת. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות מזמנכם מעט, על מנת לגבש את התפריט. חתונה קטנה יכולה להיערך בבית, בפארק, על חוף הים או בכל מקום בו תהיו מעוניינים. אזור המרכז שופע מקומות לאירוח אירוע בסדר גודל כזה, לרבות אולמות להשכרה.

הדרך לחופה יכולה להיעשות במספר דרכים, שהמיוחדת בהם היא האפשרות לייצר אירוע בוטיק. צורת הגשה אינטימית יכולה להיות באמצעות מגשי אירוח, המפוזרים בשולחנות. כמו כן, ניתן להזמין תפריט מיוחד המיועד לטבעונים, צמחונים, רגישים לגלוטן, סוכרתיים. המנות מוכנות מרכיבים טריים בלבד, והאיכות הגבוהה באה לידי ביטוי בשביעות רצון הלקוחות. תנו לנו לארגן לכם חתונה קטנה, ותזכו לקבל מענה מקצועי הולם, בדרך להצלחת האירוע החשוב בחייכם. 

 

קייטרינג זול לחתונה

האם גם אתה מעוניין לקבל אינדיקציה לגבי קייטרינג זול לחתונה ?

לפרטים נוספים