קייטרינג לחתונות קטנות בשרון

אזור השרון מכיל בתוכו מרומות רבים לקיום אירועים משפחתיים. חתונות קטנות באזור מאפשרות אווירה טובה ומיוחדת, בכל מקום בו תבחרו לחגוג. למיקום ישנה חשיבות רבה בכל הנוגע לאוכל שיוגש בו, ולכן צריך לחשוב בכובד ראש היכן מעוניינים לקיים את החגיגה. חתונה קטנה עדיפה בהרבה מאוד מקרים על פני זו ההמונית, ובה ניתן להגיע לכל המוזמנים שלכם ולהזמין רק את אותם אלו שאנו מצויים עמם בקשר תמידי.

ארגון חתונה קטנה בשרון מחייבת קייטרינג איכותי אשר ימלא אותה. קייטרינג דופלקס מספק את כל הרכיבים הנחוצים בשביל אירוע מוצלח, לרבות תפריט המשלב מגוון אפשרויות לכל טעם אפשרי. לקראת תכנון האירוע הגדול בחייכם, מומלץ יהיה לחשוב בגדול, במטרה לספק חוויה מדויקת שתשאיר פתח לשאר אירועים עתידיים. 

יש לנו את כל האמצעים לסדר בעבורכם אירוע מושקע, הכולל תפריט שנבנה במיוחד עבורכם. שף מקצועי יהיה אמון על הפן המקצועי, ויצליח לרגש אתכם עם מנות מקוריות מהן תוכלו לבחור את אלו שיככבו אצלכם בחתונה אירוע קטן משלב בתוכו אלמנטים ביתיים ואישיים, לכן רבים בוחרים לערוך אותו בבית. בנוסף, ניתן למצוא אפשרויות נוספות לערוך את האירוע המדובר, שפארק, חוף ים ואולם קטן הם חלק מהן. 

אתם נמצאים בדרך לארגון האירוע שישנה את חייכם, ואין דרך טובה מלחגוג עם אלו איתם אנו מצויים בקשר יומיומי. המשפחה הקרובה, החברים ועוד מי שחשוב לנו באמת. לא עוד מילוי כיסאות בכדי לרצות את ההורים, יש לכם הזדמנות לארגן את החגיגה בדיוק כפי שאתם רואים אותה. 

מנות מוצעות לבחירה לאחר בחירת מקום, ומוצעות עבור כל דורש על ידי השף שלנו. קביעת ייעוץ, טעימות, וצורת הגשה נעשית על ידי אנשי הצוות, שילוו אתכם לאורך כל הדרך.