קייטרינג לחתונות רחובות

קייטרינג לחתונות הוא חלק בלתי נפרד מכל אירוע שמכבד עצמו. אנו נוהגים לבחור בנותני שירות אידיאליים , שיעניקו את הפתרון לאירוע יוצא דופן. הצוות כולל שף מקצועי, שיהיה אחראי על יצירת תפריט בהתאם לבקשה אישית. במהלך התכנון ניתן יהיה לקבל ייעוץ באשר למנות בתפריט, ולהנות את זה אשר יככב בחתונה שלכם. 

מקוריות היא שם המשחק וכלי יעיל לחדש עבור קהל המוזמנים שלכם. יש לנו את הפתרון המדויק עבור כל צורך אפשרי, ולכן הבחירה תהיה נכונה יותר. אנשי צוות ימלאו אחר כל בקשה אישית, לרבות קביעת פגישות לקידום הליך התכנון. טעימות מנות, וכן ייעוץ לגבי חלופות לצמחונים, טבעונים, רגישים לגלוטן, סוכרתיים ועוד. אצלנו כל אחד ימצא את עצמו מבין מה שמוגש. 

יש לנו את האמצעים להפוך את האירוע שלכם לחוויה יוצאת דופן, ולהעניק את כל מה שבאמת זקוקים לו. ליווי יתקבל מבחינתכם לכל אורך הדרך, לאחר בחירת מקום ייעודי לחגוג בו. אנו בקייטרינג דופלקס מגיעים אליכם לכל מקום ומעניקים צורות הגשה שונות בהתאם לרצונות האישיים שלכם. מבין האפשרויות הבלתי מוגבלות ניתן למצוא: אולמות סגורים, פארקים, חצרות ומרפסות בתים, ואפילו רחבה המצויה בתוך הבית. 

רחובות היא עיר יפה הקרובה לערים ראשון לציון ונס ציונה. בתוכה ניתן למצוא מגוון מקומות בהם ניתן לחגוג את האירוע החשוב בחייכם. חתונה נערכת פעם בחיים, ולכן אין רצון להקל ראש בבחירת ספקים שיתפעלו אותה. אנו מעניקים שירות כולל המאפשר ליהנות מהחלק המרכזי בכל אירוע. אם מתחשק לכם לעשות משהו אחר ויצירתי, יש לנו בשורה משמחת עבורכם. הקייטרינג אותו אנו מציעים כולל בתוכו איכות גבוהה של חומרי גלם, והמנות מוכנות בסמוך למועד.

הסירו מעצמכם דאגות מיותרות והפכו את אירוע החתונה שלכם לחגיגה מושלמת. בעזרת כל אנשי הצוות שלנו, נדאג לספק עבורכם חוויה שלא תישכח, ותכבד כראוי את כל מי שמגיע לחגוג עמכם.