קייטרינג לשבת חתן בר מצווה בפתח תקווה

אירועים הם חלק בלתי נפרד מחיינו ומספקים לנו הנאה לצד חיי היום העמוסים בדרך כלל. בר מצווה כוללת אירועים נלווים, המספקים את החיבור אל המסורת היהודית. טקס הנחת תפילין, עליה לתורה בשבת בבוקר וכן החגיגה הגדולה עם כל בני המשפחה והחברים הקרובים. 

תפילת יום השבת מתקיימת בבית הכנסת, ובה עולה חתן הבר מצווה לתורה בפעם הראשונה. בפתח תקווה ישנם הרבה מאוד בתי כנסת, הפועלים במגוון סגנונות. לאחר האירוע נהוג לקיים סעודה חגיגית, אך היא תהיה מצומצמת ותכלול את הקרובים אלינו ביותר. אנו בקייטרינג דופלקס מעניקים שירות לכל מקום בארץ, לרבות בפתח תקווה.

התפריט המוצע באירוע שכזה, יכלול שלל מרכיבים הניתנים להתאמה אישית. לדורשים ניתן לקבל מזון כשר בשילוב תעודת כשרות, כך שלא תהיה שום הגבלה באשר לקיום האירוע בבית כנסת או בבית שומר כשרות. הגשה יכולה להיות באמצעות מגשי אירוח שולחניים, בופה או אישית על ידי מלצרים.

שבת חתן הוא אירוע שיא בחייו של נער מתבגר, ותספק לו המון עצמה. אם אתם רוצים לספק עבור המוזמנים שלכם חוויה איכותית ברמה גבוהה, תוכלו להזמין את הקייטרינג שלנו ולהבטיח ראש שקט. אנו מומחים בבניית תפריט אטרקטיבי שיקלע לטעם אישי ובלעדי של כל אחד. פתרונות ניתנים בדמות מנות טבעוניות, צמחוניות, ללא גלוטן ועוד שילובים המגיעים בנוסף למנות הרגילות בתפריט.

את הליך הבחירה מבצעים אל מול שף מקצועי, ואילו כל הצוות יעמוד אתכם בקשר בנוגע לפגישות והתקדמות עד לסגירה סופית של כל הקצוות. יש לכם את ההזדמנות לקבל את כל המעטפת כבר מהשלבים הראשונים של תכנון סעודת שבת חתן. אז ניפגש באירוע שלכם.