קייטרינג לשבת חתן מחיר / מחירים

אחד מהאירועים להם נזדקק שירוצתי קייטרינג הוא שבת חתן. מדובר באירוע נלווה לחתונה, וכולל בעיקר תפילה בבית כנסת ביום שבת. אנו מאפשרים לכל דורש ליהנות ממנות טריות, איכותיות ומלאו יצירתיות, בזכות צוות מיומן שאמון על הכנתם. צורות הגשה אישיות, בופה, באמצעות מגשי אירוח, ניתנים לבחירה אישית בהתאם לרצונות.

קייטרינג דופלקס ישרת אתכם בכל מקום בו תבחרו לחגוג. הפקה לאחר תפילת בית כנסת יכולה להיערך במקומות סמוכים, כגון בית, אולם פנימי או רחבה כלשהי. מבחינת כשרות ניתן לקבל את המנות בהתאם ובליווי תעודה תואמת. אנו נדאג שאתם תוכלו ליהנות בכל הרכב בו תבחרו לחגוג.

שבת חתן הוא אחד מהאירועים היותר חשובים בחיים, ואלו המגיעים כחלק בלתי נפרד מכל חתונה. על מנת לעשות את האירוע נכון, מומלץ לספק עבורנו את המידע הנחוץ בכדי להוביל את ההצלחה במלוא הדרה. הקייטרינג אותו אנו מציעים עבורכם מקדש את מטרת האירוע, והופך אותו לחגיגה אמיתית. בשילוב מנות בבחירה אישית נוכל למצות את כל מה שאנו רואים לנכון, ולבחור במה שיהיה תואם לקהל יעד ספציפי.

אנו מעוניינים להעניק חוויה שתשמח בין אנשים, ותדאג עבורם לכל מה שהם זקוקים לו. אם מדובר באירוע קטן מסוג שבת חתן, חשוב להקדיש הרבה תשומת לב בכל הקשור להליך בחירת המנות בתפריט. הקרובים אלינו ביותר ירצו לקבל את המנות שיקלעו לטעמם, ואתם אלו שתבחרו אותם בסיוע הצוות שלנו. בכל מקום בו תבחרו לחגוג, תזכו לקבל שירות טוב שימלא אתכם ביום המיוחד בחייכם. 

מגשי אירוח לחתונה

במאמר זה תבינו את היתרונות שבהגשת מגשי אירוח בתור בופה או קינוחים לחתונה שלכם בבית.

לפרטים נוספים

כמה עולה קייטרינג לשבת חתן

אירוע קייטרינג לשבת חתן, מה התקציב הדרוש עבורו?

לפרטים נוספים