קייטרינג לשבת חתן מחיר / מחירים המרכז

שבת חתן הוא אחד מהאירועים החשובים בחתונה. מדובר בתפילה הנערכת בשבת, במהלכה נוהגים לעלות לתורה בטקס מרגש במיוחד. כל זאת נעשה כאמור בעיקר אם הנכם מעוניינים לקיים טקס דתי באירוע החתונה שלכם. במידה וכן סביר כי תרצו להעניק לקהל המוזמנים שלכם קייטרינג כשר הכולל תעודה מתאימה. 

אצלנו בקייטרינג דופלקס תקבלו את התמונה המלאה, ואת סיפוק הצורך הבלעדי שלכם. תפריט המורכב עבורכם באופן אישי, וצורת הגשה שתהיה תואמת למקום בו תחגגו. האירוע יכלול בעיקר ארוחה, שתוגש במגוון דרכים: מגשי אירוח, הגשה אישית על ידי מלצרים, בופה. את החגיגה ניתן לקיים באולם המצוי בבתי כנסת, בבית, באולם, בפארק ובעוד מגוון מקומות אותם תמצאו לשביעות רצונכם. מטעמי כשרות מומלץ שלא לסטות מאזור התפילה שלכם. 

שבת חתן היא הדרך להשיג את ברכת הבורא מספר ימים לפני או אחרי האירוע הגדול. המוזמנים יהיו קרובי משפחה וחברים אליהם אתם קשורים יותר מכל. הצניעות באירוע מסוג זה, מאפשרת יצירת אינטימיות רבה, ויכולת ליהנות עם כל מי שאתם רוצים. 

גזרת המחיר מפגישה אתכם עם האיכות, ובהתאם למנות אותם תבחרו להזמין כמו גם כמות החוגגים. אתם אלו שתבחרו מה יופיע באירוע שלכם, לרבות מנות וצורת ההגשה. מבחינת הארוחה בשבת חתן וההעדפה למזון כשר, אנו מציעים לכם איכות גבוהה וראש שקט באשר להצלחת האירוע. שף מקצועי ומגוון אנשי צוות, יעמדו לרשותכם בכל הליך התכנון. אלו יספקו עבורכם מידע אודות עלויות וכן קביעת פגישה לייעוץ וטעימה. 

מגשי אירוח לחתונה

במאמר זה תבינו את היתרונות שבהגשת מגשי אירוח בתור בופה או קינוחים לחתונה שלכם בבית.

לפרטים נוספים