קייטרינג סושי לאירועים

סושי הוא מאכל יפני אהוב, שחדר לתודעה בשנים האחרונות. אירועים רבים כוללים בתוכם דוכנים, המכילים התייחסות ראויה למאכל זה. עם זאת ניתן להזמין אותו באופן ספציפי, ולספק חוויה יפנית עבור קהל המוזמנים. קייטרינג דופלקס מעניק מבחר מנות גם מהמטבח הזה, לרבות עמדות המכילות את כל הטוב שיש להציע. שף מקצועי יבחר אתכם את המנות בתפריט וכן את השילובים המיוחדים אותם ניתן להכניס לכל אירוע.

הקייטרינג שלנו מתמחה בשלל מנות אשר מתאימות עצמן לקהל ספציפי. בסיוע של אנשי הצוות שלנו, אשר ייקחו כל אחד למסע קולינרי יוצא דופן, ניתן למצוא את האיזון בין אוהבי סושי לאלו שפחות. המטבח היפני לוקח אותנו למקומות שונים ומיוחדים, שיפתיעו את כל אחד מהנוכחים. ניתנת עבורכם הזדמנות פז לתכנן את החוויה העצמתית באירוע שלכם. 

בכל מקום בו תבחרו לחגוג: בבית, בפארק ואפילו בים, תוכלו למצוא את עצמכם מסודרים באמצעות קייטרינג דופלקס. עם שלל מנות ייחודיות וססגוניות, ניתן למצוא את האיזון הטוב ביותר בין הטעמים השונים של המוזמנים שלכם. תנו לנו ללוות אתכם בדרך ליום האירוע החווייתי. 

כל חגיגה אותה תבחרו לקיים, תוביל עצמה להפתקה שונה בחייכם. המוזמנים שלכם ודאי כבר ראו הכל, ובוודאי ישמחו לדעת כי אתם מפתיעים אותם עם תפריט יפני. מגיל צעיר נחשפים לסושי, וכיום ניתן למצוא מנות מיוחדות המותאמות לילדים. אם מתחשק לכם לעשות צעד חשוב ושונה, ניתנת לכם האפשרות באמצעות הקייטרינג שלנו. 

צורות הגשה מיוחדות השמורות לנו באופן בלעדי, ניתנות לביצוע מקצועי על ידי אנשי צוות שיודעים דבר או שניים על העולם העשיר הזה. תנו לנו להפתיע אתכם בשלל דרכים מרגשות ורומנטיות, שיעניקו הרבה מאוד אהבה ועומק לכל אירע אותו תרצו לחגוג. עם סושי העולם נראה צבעוני הרבה יותר.