שירותי קייטרינג לחתונה

קייטרינג לחתונה הוא הדבר המרכזי בכל אירוע מסוג זה. אנו בקייטרינג דופלקס יודעים לעשות זאת היטב, ומספקים הנאה רבה לכל זוג אשר בא בברית הנישואין. השירותים אותם אנו מציעים כוללים מנות מגוונות, המופקות מחומרי גלם טריים בלבד. שירותי קייטרינג לחתונה אותם אנו מספקים, מגיעים לכל מקום בארץ ולמגוון מקומות רב.

אנשי הצוות כוללים שף מקצועי, אשר אמון על בחירת המנות, ואת המלצרים, מעצבים וכל אותם אלו אשר ידאגו לשרת מאחורי הקלעים. כל מה שתזדקקו לו באירוע החתונה שלכם, יוכל להתבצע במקצועיות רבה דרכנו. החלק המרכזי באירוע חתונה הוא ללא ספק המזון שיוגש בו. יש לנו את כל האמצעים להפוך אותו למרגש במיוחד.

התפריט יכול להיות מותאם אישית ולכלול: מנות צמחוניות, טבעוניות, ללא גלוטן, מופחתות סוכר, ועוד מגוון גדול של אפשרויות. עבור כל אחד ניתנת הזכות לבחור את מה שהכי קולע לטעמו, בהתחשבות עם מי שמגיע לחגוג עמו. שירותי קייטרינג לחתונה כוללים הרבה מאוד עצמה, בנוסף לכל מה שכבר ידוע ומוכר. 

אנו מגיעים לכל מקום אותו תבחרו, לרבות מרפסות בתים, חצרות, חופי ים, פארקים, יערות ועוד. עיקר הפעילות באזור השרון, אך בכל מקום בארץ ניתן ליהנות מהשירות אותו אנו מעניקים. אצלנו תקבלו שירות אישי מתחילת הדרך, ואת כל הכלים שיעזרו לרומם את החתונה שלכם. כיאה לאירוע החשוב בחייכם, תוכלו לבחור בפתרונות האיכותיים ביותר, שיסבו הנאה רבה לכל החוגגים.

בחירה בקייטרינג דופלקס הוא בחירה באיכות, שכן אנטו מציעים מנות מחומרי גלם טריים בלבד. ניסיון רב שנים בתחום ההסעדה, הפך אותנו למקצוענים בתחום, ובחתונות בפרט. תנו לנו לנהל עבורכם את החלק המרכזי באירוע.